Search
  • Printago Agencja Reklamowa
  • biuro@printago.pl / +48 512 216 340
Search Menu

Poligrafią zajmujemy się już od ponad 10 lat. Dlatego w tej branży, nie ma dla nas tajemnic.

Jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju prace związane z poligrafią, zarówno druk jak i introligatornia, a także wszelkiego rodzaju uszlachetnienia.

Wykonujemy druk cyfrowy, który bardzo dobrze sprawdza się w niskonakładowych pracach, dlateo koszty wykonania mniejszych nakładów stanowczo zmalały.

Druk offsetowy arkuszowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla średnich i dużych nakładów, a jego jakość w dalszym ciągu jest najlepsza.

Druk offsetowy z roli (rolowy), jest to idealne rozwiązanie dla bardzo dużych nakładów, jego jakość jest taka sama jak w druku arkuszowym, jednak szybkość druku jest dużo większa.

Wszelkie prace introligatorskie takie jak szycie (zeszytowe i oczkowe), klejenie, zarówno książek i magazynów, ale również bloczków, notesów czy biuwarów. Spiralowanie, listwowanie, cięcie do formatu czy bigowanie. A także kaszerowanie, falcowanie, sztancowanie i wiele innych.

Ponadto jesteśmy w stanie wykonać wszelkiego rodzaju uszlachetnienia, takie jak lakierowanie offsetowe, lakier UV (wybiórczy), foliowanie (mat, błysk), folia soft touch, ale także takie prace jak złocenie i srebrzenie (hot stamping), tłoczenie na wszelkiego rodzaju materiale.