Search
  • Printago Agencja Reklamowa
  • biuro@printago.pl / +48 512 216 340
Search Menu

 

ikony ulotkiOto nasza korzystna oferta druku ulotek!

Powszechnie wiadomo, że ulotka reklamowa ma ogromną moc

Historia ulotek reklamowych sięga średniowiecza. To, że ulotki drukuje się do dzisiaj to dowód na to, jak bardzo jest skuteczna reklama w postaci niewielkich kartek z logo firmy oraz ofertą. Drukowanie ulotek to jednak sztuka. Ich właściwe zaprojektowanie, estetyczne wykonanie oraz sposób kolportażu dobrze zlecić zawodowcom.

Szukasz sposobu na szybkie dotarcie do klienta?

Nasza drukarnia ulotek, wizytówek, kalendarzy i innych nośników reklamy, oferuje w atrakcyjnej cenie wydruk ulotek na różnych rodzajach papieru, w wybranych formatach, jedno kartkowych, jak i składanych, jedno lub dwustronnych, czarno-białych i kolorowych. Wszystkie w atrakcyjnych cenach i w bardzo estetycznej, przejrzystej formie.

Wielkie zalety małej ulotki

Ulotki reklamowe to jeden z najtańszych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów. Wiedzą o tym nie tylko menadżerowie firm, ale także politycy, których ulotki przed wyborami można spotkać na każdym kroku. Ulotki reklamowe można zarówno rozdawać bezpośrednio do ręki spacerowiczów, rozłożyć w miejscach, w których przebywa dużo osób, dołączyć do prasy, czy wrzucić do skrzynki na listy. Im więcej broszurek, tym większy ich zasięg. Dlatego cena za wydruk ulotek maleje wraz z ilością zamówionych kopii, a szansa na wypromowanie firmy lub produktu wzrasta. Można na nich zamieścić nie tylko adres firmy, ale także mapki dojazdu, informacje o bieżących promocjach.

Dlaczego to nam warto zlecić druk ulotek?

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Niezależnie od tego czy poszukują Państwo ulotek rozmiaru A3 czy ulotek A6 cena wydruku zawsze jest atrakcyjna. Wyróżniamy się krótkimi terminami przygotowania projektu, umożliwiamy przesłanie gotowych materiałów reklamowych bez konieczności wizyty w siedzibie naszej firmy, oferujemy bezpłatną wysyłkę gotowych ulotek reklamowych pod wskazany adres.

Wysyłka już od 0 zł!

 

unikat car spa
unikat car spa front