Search
  • Printago Agencja Reklamowa
  • biuro@printago.pl / +48 512 216 340
Search Menu

 

wizytowki-na-strone-1Wizytówki online do wydruku – sprawdź nasz cennik i zamów już dzisiaj

Mały kartonik z olbrzymią ilością informacji

Czy wiecie, że wizytówki wynaleziono w Chinach już w XV wieku? Każdy urzędnik miał obowiązek posiadania małej karteczki drukowanej na czerpanej papierze, na której widniało jego imię i nazwisko oraz nazwa zajmowanego przez niego stanowiska. Wiek później wizytówki trafiły do Europy i największym powodzeniem cieszyły się we Francji. Dzisiaj nie sposób sobie wyobrazić prowadzenia jakiejkolwiek działalności zawodowej bez pliku kartoników z adresem, numerem telefonu, logo firmy, a przygotowanie wizytówek online do wydruku, dzięki nowoczesnym technologiom zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Wizytówka nas opisuje!

Wizytówka to obecnie sposób na określenie kim jesteśmy, na pokazanie na jakim stanowisku pracujemy i w jakiej firmie. Po wyglądzie wizytówki można od razu określić czy mamy do czynienia z prawnikiem, czy kreatywnym artystą – poznać to można po wyglądzie wizytówki. To także narzędzie sprzedażowe i marketingowe – podarowana potencjalnemu klientowi jest obietnicą współpracy, wyrażeniem chęci na ponowne spotkanie.

Oferta druku wizytówek online

Jeśli byłeś pewien, że znajdziesz tanie wizytówki w Warszawie, Trójmieście, Lublinie czy Szczecinie i zawiodłeś się, zapraszamy na naszą stronę. Tanie wizytówki online prześlemy pod dowolny adres już od 0 zł.

Bywa bowiem tak, że nie masz czasu na chodzenie po drukarniach i szukania takiej, która szybko i tanio wydrukuje dla Ciebie materiały reklamowe oraz wizytówki. Teraz można w ciągu kilku minut zamówić wydruk wizytówek online. Oferta druku wizytówek online skierowana jest do osób prywatnych, jak i zapracowanych, dla których liczy się czas oraz estetyka wykonania wizytówek. My wiemy, jak powinna wyglądać znakomitej jakości wizytówka i przykładamy się zarówno do jej projektu, jak i do wyboru odpowiedniego papieru. Wysoka jakość naszego druku zapewnia nieścieralność, odporność na światło oraz absolutną czytelność. Oprócz danych teleadresowych na wizytówce może pojawić się logo firmy, ozdobny ornament a nawet niewielkiej wielkości mapka dojazdu. Papier kredowy o wysokiej gramaturze dostępny jest zarówno w wersji błyszczącej, jak i matowej.

Wysyłka już od 0 zł!