Search
  • Printago Agencja Reklamowa
  • biuro@printago.pl / +48 512 216 340
Search Menu

Zajmujemy się fotografią biznesową, czyli wszelkiego rodzaju portrety czy grupowe zdjęcia biznesowe, dzięki którym bardzo łatwo poprawić swój wizerunek, zarówno na stronach internetowych czy wszelkiego rodzaju publikacjach w gazetach i magazynach, a także wszelkich innych materiałach.

Wykonujemy zdjęcia produktowe, od małych przedmiotów, aż po motory czy samochody, a dzięki dostępowi do dużego studia fotograficznego, które dysponuje cykloramą, jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia na białym tle, co bardzo przydaje się w późniejszym postprocesie. Stawiamy na jakość zdjęć produktowych, a nie na ich ilość.

Wykonujemy fotorelecje i reportaże z wszelkiego rodzaju imprez, konferencji czy na przykład otwarcia nowej siedziby. Tego typu zdjęcia bardzo przydają się w kontakcie z partnerami biznesowymi czy potencjalnymi i obecnymi klientami.

Dzięki ogromnym możliwością edycyjnym, nasze zdjęcia sprawiają że wizerunek naszych klientów ulega ogromnej poprawie, a zdjęcia produktowe poprawiają statystyki sprzedażowe.

Jesteśmy również w stanie wykonać filmy reklamowe, dzięki którym w łatwy sposób można pokazać, czym zajmuje się Twoja firma.