Search
  • Printago Agencja Reklamowa
  • biuro@printago.pl / +48 512 216 340
Search Menu

Gadżety odgrywają bardzo ważną rolę w reklamie i promocji firmy, dlatego staramy się aby nasze gadżety były przygotowane w jak najlepszy sposób.

Od najbardziej popularnych długopisów, których jak w każdej firmie nam ciągle brak, poprzez wszelkiego rodzaju tekstylia, takie jak, torby na zakupy, parasole, czapki, a także akcesoria biurowe, galanterię skórzaną, notesy czy gadżety z zakresu elektroniki, jak power banki czy pamięci usb.

Wszystkie te gadżety a także wiele wiele innych są przez nas znakowane specjalnie dla Państwa, za pomocą różnorodnych technik, w zależności od materiału.

Stosujemy takie techniki jak:

– Grawerowanie laserowe, które jest bardzo trwałe, nie zawiera kosztów przygotowania, a także może być stosowane np. na okrągłych przedmiotach.

– Tampodruk, który idealnie nadaję się na wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne, ma możliwość wielokolorowego znakowania, a także bardzo precyzyjnie odwzorowuje projekt.

– Nadruk UV, który może być stosowany w pełnym kolorze, jest bardzo trwały i precyzyjny.

– Sitodruk, bardzo popularna metoda, dzięki której możemy znakować przedmioty i materiały o dużej powierzchni, a jakość i precyzja nadruku są jednym z powodów jego popularności.

– Tłoczenie, dotyczy głównie materiałów skórzanych ale nie tylko, do wykonania tłoczenia potrzebna jest matryca, jednak charakter tłoczenia jest bardzo ekskluzywny, a zdobienie jest bardzo trwałe i eleganckie.

Stosujemy także takie techniki jak wypalanie w piecu, flex solwentowy czy trmotransfer sitodrukowy.