Search
  • Printago Agencja Reklamowa
  • biuro@printago.pl / +48 512 216 340
Search Menu

Outdoor, reklama wielkoformatowa – najwyższy czas, dać się zauważyć.

Prawie każdy z nas, zwraca uwagę na wielkoformatową reklamę.

Wszelkiego rodzaju banery, billboardy, plakaty na przystankach, czy inne tego typu reklamy, mają jedną dużą przewagę, są ogromnych rozmiarów. Nie sposób nie zobaczyć, nawet z dużej odległości, billboardu o wymiarach 10×5 metrów! Jadąc samochodem lub przemierzając ulice naszych miast, reklama wielkoformatowa, zwraca na siebie ogromną uwagę. Może być prezentowana praktycznie przez całą dobę, a więc dociera do naszych potencjalnych klientów bez przerwy.

Chcesz być widoczny w swoim mieście?

Nasza agencja reklamowa, zaprojektuje dla Ciebie każdy rodzaj reklamy wielkoformatowej, od bannerów, billboardów, aż po plakaty na przystankach. Zajmiemy się nie tylko projektem, ale również wysokiej jakości drukiem, w bardzo konkurencyjnych cenach. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę, dopasowaną do Twoich potrzeb.

Musisz się wyróżniać, aby dotrzeć do swoich klientów.

Sama wielkość nie wystarczy, aby dotrzeć do klienta, musisz się wyróżniać. Dobry projekt, nietuzinkowy pomysł, a jednocześnie klasa i elegancja, to właśnie cechuje naszą pracę i nasze pomysły. Sprawimy, że oglądana nawet tysiąc razy, Twoja reklama nie będzie przyprawiała nikogo o mdłości. Dlatego warto nam zaufać.

 

Mockup_BANER